hotel Pavlla

o nás

Vážené dámy a páni, dovoľujeme si Vás osloviť s ponukou služieb hotela PAVLA ****, ktorý sa nachádza na Slovensku, v svetoznámom kúpeľnom meste Piešťany. Piešťany sú ľahko dostupnou destináciou z hlavného mesta Bratislavy 80 km a 140 km od medzinárodného letiska Schwechat vo Viedni.

Hotel Pavla, ktorý sa otvoril vo svojej novo-zrekonštruovanej podobe v apríli 2005 zohľadňuje programovo pôvodný účel využitia a funkciu tejto stavby. Hotelová budova bola navrhnutá ako kúpeľný dom pre svetoznáme piešťanské kúpele v dvadsiatych rokoch minulého storočia architektom a dodnes si zachovala pôvodné znaky funkcionalizmu, architektonického štýlu svojej doby.

Hotel sa nachádza v srdci kúpeľného mesta Piešťany, ktoré sa rozprestiera v malebnom prostredí juhozápadnej časti Slovenska. Mnoho zo spoločenskej a kultúrnej ponuky mesta je pre našich hotelových hostí pešo dostupné. Kúpeľný Ostrov, obklopený hustou zeleňou parkov, je ako stvorený pre oddych. Liečebný komplex a centrum mesta ponúkajú maximálny komfort a širokú paletu možností spoločenských aktivít, čím uspokojujú aj tých najnáročnejších hostí. Zo športových aktivít mesto ponúka vodné športy, tenisové a squashové centrum, petangue a novootvorené 9 jamkové golfové ihrisko. Príjemná klíma údolia rieky Váh spolu s liečivými účinkami termálnych prameňov a sírneho bahna pôsobia blahodárne na pohybový aparát človeka.

hotel pavla
hotel pavla hotel pavla